dewalt_dfc1670200
DEWALT DFC1670200 stalen borstel voor SDS - 16mm
Dit product is niet meer beschikbaar
Productomschrijving
  • Stalen Borstel voor SDS - 16MM
Kenmerken
  • Staalborstels en -verlengstukken voor montage van ETA-goedgekeurde lijmankers
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter: 16 mm
  • Materiaal (borsteldraad): Staaldraad
  • Maat aansluiting (machine): Niet van toepassing
  • Type aansluiting (machine): Buitendraad
  • Uitvoering (pijpborstel): Met schroefdraad
  • Totale lengte: 200 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 0075352960180
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DFC1670200
Diameter
16 mm
Materiaal (borsteldraad)
Staaldraad
Maat aansluiting (machine)
Niet van toepassing
Type aansluiting (machine)
Buitendraad
Uitvoering (pijpborstel)
Met schroefdraad
Totale lengte
200 mm
Diameter boorbit
14,0 mm
Borsteldiameter
16,0 mm
Blisterverpakking
NO
Draadgrootte
M12
Doos
YES
Substraat
Universeel
Lengte
200,0 mm